Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Clockstoppers

HD 3213 2002
Puanla:
8 / 10
1 1
Clockstoppers
Fragmanı izle

Clockstoppers izle 2002. NSA Kuantum Tech (QT) Şirketi HyperTime, kullanıcının moleküller Dünya durma görünen noktaya hızlandırmak sağlayan bir teknolojiyi geliştirmek için bir proje aday oldu finanse edilen. NSA başkanı Moore, teknolojinin düşman güçler tarafından ele geçirilmesi riski nedeniyle projeyi sonlandırıyor. QT'nin CEO'su Henry Gates, dünyaya hükmetmek için Hypertime'ı kullanmayı planlıyor, ancak bu planlar şimdi bozuluyor.

NSA, ekipmanlarını toplamadan önce ona sadece bir hafta sonu verdi, baş bilim adamı Earl Dopler, Hypertime'daki deneklerin neden olduğu bir hatayı düzeltemez. Hızla yaşlanır ve uşakları Dopler'in havaalanında gizli kalkışını engelledikten sonra, Dopler Gates'e Hypertime ve bir prototip Hypertime kol saati hakkında bilgi gönderdiğini bildirir.

Eski öğretmeni Dr. George Gibbs'e, aksaklık için bir çözüm bulabileceğini umarak. Gibbs'in kızı Kelly, yanlışlıkla saati oğlu Zak'in eşyalarının bulunduğu bir kutuya düşürür. George, uygulamalı bilimler üzerine bir kongrede, Zak'in onunla araba alışverişine gitme çağrılarını geri çevirdiği için uzaktadır.

Zak, okuldaki yeni ve ateşli kız Francesca ile defalarca bombalar, önce ona etrafı gezdirmek için küçümseyici bir teklifte bulunur ve sonra, onun tırmık yapraklarına yardım etmesine izin verdikten sonra, evine canlı bir opossum getirerek.

Ancak, Zak'in ona kasabada şakalar yapmak ve Zak'in arkadaşı Meeker'in DJ'ler yarışmasını kazanmasına yardım etmek için kullandıkları saatin gücünü gösterdiğinde etkilenir. Randevunun sonunda Zak'a iyi geceler öpücüğü verir. Gates, diğer Hypertime kullanıcılarını normal zamana döndürmek için Hypertime saatleri ve katı nitrojen tabancalarıyla donanmış yardımcılarını, prototipi kurtarmak için George'un evine gönderir.

Zak onlardan kaçar ve Dopler'in minibüslerine bağlı olduğunu keşfeder. Dopler'i serbest bırakır. Bir kovalamaca başlar, Zak minibüsü bir nehre çarparak saati devre dışı bırakır. Zak bir hastanede uyanır ve minibüsü çalmakla suçlanır. Saati bir polis üniformasını çalacak kadar uzun süre çalıştırır ve hem polisten hem de Gates'in yandaşlarından kaçmasına izin verir.

QT Corporation, ulusal güvenlik kurumlarıyla temasa geçer ve Zak, George ve Dopler'ı kaçaklar olarak gösterir. Zak, Francesca ile birlikte kaçar ve George'un kaldığı oteli bulur. QT önce George'a ulaşır ve Dopler'in yerine geçmek için onu kaçırır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri