Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
3 / 10
1 1
Çılgın Kuşlar
Fragmanı izle

Fernville’de İlkbahar mevsimi başlar. Renkli ve birbirinden farklı hayvanlarla dolu bu adada, bu mevsimde, bir şarkı yarışması yapılır. Bu yarışma yıllardır yapıldığından, ada sakinleri için bir gelenek haline gelmiştir. Yarışma başlamak üzeredir. Bir süredir bu konuda en iyisi olan Marlon, Lil Wings Fresh Quills grubunun yükseldiğin görmektedir. Marlon, bu gruba zirveyi kaptırmamak için, ses tellerini etkileyen bir büyü yapacaktır. Bu büyü, rakip takımın üyelerinin ses tellerini etkileyerek şarkı söylemelerini engeller. Marshall ve Mimi ise yarışma başlamadan önce, enteresan bir yolculuğa çıkacak ve ses tellerindeki bu laneti kaldırmaya çalışacaktır. 4k film olarak izleyeceğiniz Çılgın Kuşlar (Crazy Birds) 2019 yapımı bir animasyon ve müzikal filmidir. 

Fernville adasında İlkbahar mevsimi başlar. Bütün ada halkı uyanmakta, bitkiler gelişmekte ve güneş bütün ışığıyla adaya neşe katmaktadır. Bu sırada, her yıl gerçekleşen bir şarkı yarışmasının yankıları duyulmaya başlar. Fernville adası sakinleri her yıl İlkbahar mevsiminde şarkı yarışması düzenleyerek hem en iyiyi belirlemekte hem de doyasıya eğlenmektedir. Her sene birbirinden iddialı ve yetenekli rakipler bir araya gelerek şarkı söylemekte, seçtikleri ya da yarattıkları parçaları seslendirmektedir. Bu sene de şarkı yarışması için hazırlıklara başlanır. Fakat bu yarışma diğer yıllarda yapılanlara benzemeyecektir. Zira zirvede öfkeli rüzgarlar esmekte, birinciliği elde tutmak için çeşitli planlar yapılmaktadır. 

Marlon Pintop, şarkıya olan tutkusu ile açık ara adanın en iyisidir. Yetenekleri sayesinde bir süredir bu yarışmaya ve müziğe yoğun ilki duyan Marlon, bu sene de yapılacak yarışmayı iple çekmektedir. Marlon, bu seneki yarışmada, kendisini bile yenebilecek yeni bir grubun olduğunun farkındadır. Lil Wings Fresh Quills isimli rap grubu yarışmada olduça iyi performans çıkaracaktır. Marlon birinciliği riske atmak istemez. Bunun için ise Nam Nam isimli zehirli bitki ile iş birliği yapar. Bir büyü sayesinde, grubun üyeleri olan Marshall ve Mimi’nin ses telleri kısılır. Mimi ve Marshall ses tellerini geri almak için yarışma başlamadan enteresan bir serüvene çıkacaktır. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri