Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Çığlık - Scream

HD 1678 2022
Puanla:
6 / 10
1 1
Çığlık
Fragmanı izle

Woodsboro'daki, Billy Loomis ile Stu Macher'ın cinayetlerinin ardına yirmi beş yıl geçmiştir. Yirmi beş yılın ardına Tara Carpenter adındaki bir lise öğrencisi telefonu açtığında yeniden Ghostface saldırıya geçmiş ve genç kızı hastanelik etmiştir. Saldırıya uğrayan lise öğrencisinin tek suçu ise o gece evinde yalnız olmaktır. Tara’nın saldırıya uğradığını duyan ablası ise erkek arkadaşı ile birlikte kız kardeşinin yanına koşar.

Tara’nın ablası Sam ve erkek arkadaşı Richie ile birlikte hastaneye geldikten sonra ise Amber Freeman ile Wes Hicks ve Chad ve Mindy Meeks - Martin ikizleri de bir araya gelmişlerdir. Olayın neden yeniden başladığını konuşan grup yine bir panik havasındadır ancak grup bu saldırının sadece bir başlangıç olduğunu da bilmektedirler. Ve gerçekten de Tara’ya yapılan saldırı bir başlangıçtır ve gece sona ermeden grubun da tanıdığı başka biri saldırıya uğrayacak ancak bu kişi Tara kadar şanslı olamayacaktır. Gece bitmeden ilk ölümün yaşandığı Woodsboro kasabası yeniden korkunç bir seri cinayet olayı ile karşı karşıyadır. Ancak bu defa akıllardaki soru bambaşkadır. Bu sefer katilin kim olduğu ya da neden bu cinayetlere başladığı neredeyse cevaplanamaz sorulardır.

Takipçilerinin çok yakından tanıdığı Çığlık ismiyle sizlerle hem de Türkçe dublajlı olarak sitemizde yer alan bu muhteşem devam filminde Matt Bettinelli Olpin ve Tyler Gillet isimleri yönetmen koltuğunu paylaşan isimlerdir. Gerilimin her an tavan yaptığı ve korku ile gizemi ustaca bütünleyen filmde Guy Busick ile James Vanderbilt ve de Kevin Williams isimleri de senarist ekibini oluşturan isimlerdir. 4k film formatıyla da seyir keyfine sahip olduğunuz filmde David Arquette ile Neve Campbell ve de Courteney Cox isimleri de yapımın başrol oyuncu kadrosundaki simalardır. Bakalım bu sefer ki hayalet maskesinin altından kim çıkacaktır? Yirmi beş yıl sonra bu cinayetler neden yeniden başlamıştır? Tara ilk saldırıyı atlatmıştır ancak katil Tara’nın peşini bu kadar kolay bırakacak mıdır? 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri