Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
7 / 10
1 1
Chip ile Dale Kurtarma Ekibi
Fragmanı izle

1980’li yılların en çok sevilen çizgi dizisinin karakterleri, 30 yıl sonra tekrar bir araya gelir. Bu yeni dava, eski arkadaşlıklarının ve başarılarının yeniden filizlenmesini sağlayacaktır. Chip 'n Chip ve Dale: Kurtarma Timi, 2022 yapımı ve 4k formatlı bir animasyon, macera ve komedi filmidir.

Chip 'n Dale: Rescue Rangers filminin yönetmenliğini Akiva Schaffer üstlenir. Filmin senarist kısmında ise Dan Gregor ve Doug Mand yer alır. Film, 1980’li yıllarda yayınlanmış ve oldukça başarılı olmuş bir çizgi filmin karakterlerinin yeniden maceraya atılmalarını konu alır. 

Robotlar, insanlar ve çizgi film karakterleri aynı dünya içerisinde yaşamakta ve etkileşim kurmaktadır. Chip ve Dale, ortaokula giden iki çizgi film karakteridir. Ortaokulda tanışan bu ikili, kısa süre içerisinde sıkı bir arkadaşlık geliştirir. Chip karakterini Andy Samberg isimli seslendirme sanatçısı seslendirir. Dale karakterini ise John Mulaney isimli seslendirme sanatçısı seslendirir.

Chip ve Dale’in bu sıkı arkadaşlığı bir dizinin başlamasını sağlayacaktır. Chip 'n Dale: Rescue Rangers dizisi başlar ve kısa süre içerisinde herkes tarafından sevilir. 1980’li yılların en sevilen ve izlenilen işlerinden birisi haline gelen Chip 'n Dale: Rescue Rangers dizisi için üçüncü sezon çekimleri devam etmektedir. Derken oldukça talihsiz bir olay gerçekleşir.

Dale, kendisinin başrolünde oynayacağı bir dizi projesinin başlamak üzere olduğunu Chip’e söyler. Chip, Dale’in beraber yaptıkları bu projeden ayrılarak kendi projesini yapmak istemesinin ihanet olduğunu düşünür. Chip, Dale’e darılır. Bu noktada Chip 'n Dale: Rescue Rangers dizisi biter. 

Dizi bittikten 30 yıl sonra, Chip ve Dale, oldukça sıradan hayatlar yaşamaktadır. Chip, bir sigortacı olarak çalışıp para kazanmak için çabalamaktadır. Dale ise yeni işler kovalamaktadır. Dizileri bittikten sonra iki karakter için de bir çöküş dönemi başlamıştır. Derken beklenen haber gelir, Chip ve Dale, tekrar işe koyulur.

İkilinin eski arkadaşlarından birisi olan Monterey Jack, Chip ve Dale ile iletişime geçer. Monterey Jack’in yardıma ihtiyacı vardır. Chip, bu davayı almak istemekte, fakat Dale’e hala dargınlık beslemektedir. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri