Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Çaylaklar - The Rookies

HD 411 2019
Puanla:
4 / 10
1 1
Çaylaklar
Fragmanı izle

Film Çin yapımı bir aksiyon filmi olma özelliğin taşımaktadır ve konusu bakımından bir ekstrem spor bağımlısı ve adrenalin tutkununun bir gün beklenmedik şekilde casusluğa atılması ile gelişen olayları izleyiciye aktarmaktadır. Alan Yuen’in yönetmenliği ile beraber 4k film 2019 tarihinde çıkış yapmıştır.

Çekimler Macaristan ve Çin olarak farklı iki ülkede gerçekleştirilen Su ren te gong filmi aksiyon ve komediyi harmanlamıştır. Senaryonun oyuncuları ise Timmy Xu, Milla Jovovich, Talu Wang, Sandrine Pinna, David Lee Mclnnis ve Björn Freiberg isimlerinin yer almasıyla ortaya çıkan film IMDB puanı olarak ise 3.9 almıştır.

Trieu Phong adında bir ekstrem ve adrenalin bağımlısı dünyanın en yüksek binalarını bir bir tırmanırken bunu video çekti ve internete koydu ardından ise milyonlarca kadının sevgilisi oldu. Yine yüksek bir binaya tırmandıktan sonra bir gün paraşütle atladı ve paraşütünü açtı ancak giysisinde bir sorun çıktı ve en yakın binaya acil iniş yapması gerektiğinde indiği zaman ve yerde bir anlaşma vardı. Tüm silahlı adamlar arasında kendini göstermek istemeyen Zhao Feng aslında bekledikleri gibi davrandı ve oradan çıktı. Ertesi gün Bruce adında uluslararası bir ajan eve gelir ve ondan yardım ister. Olaylar silsilesi adrenalin bağımlısı genç adamın indiği yerde yapılan bir anlaşmadan ötürüydü. Çünkü tam olarak orada ve o saatte bir grup suç örgütü toplanmış ve bir anlaşmaya varmak üzereyken oraya inen genç adamı suç örgütünden sanmalarına neden oldu ve işler bir anda değişti.

Bruce (Milla Jovovich) adında bir ajan yıllardır takip ettiği örgütü ele geçirmek adına Zhao’nun kapısını çalar ve ona yardım etmesi için bir teklifte bulunur. Adrenalin bağımlısı genç artık polis ve suç örgütüyle çalışmakta ve arada bir köprü oluşturarak polislere bilgi sızdırmaktadır. Fakat tam da bu sırada. Genç adam bir hayranı ile tanışır ve beraber beklenmedik olayların içersinde kendini buluverir. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri