Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Carter

HD 438 2022
Puanla:
6 / 10
1 1
Carter
Fragmanı izle

5 Ağustos 2022 tarihinde vizyona giren Carter isimli bu film sebebini bilmediği bir şekilde geçmişi hatırlayamayan; sadece kafasında bulunan bir çipin kendisine Carter demesi ve onu yönlendirmesiyle birlikte kendisini son derece tehlikeli olayların içerisinde bulan genç bir adamın yaşadıklarını konu alıyor. Güney Kore yapımı 4k formatlı bir film olan Carter, aksiyon ve gerilim türlerinde izleyicilerin karşısına çıkıyor. Filmin yönetmenliğini Byeong-gil Jeong üstlenirken, filmin senaryosu ise Byeong-sik Jung ve Byeong-gil Jeong’un imzasını taşıyor. IMDB’den 7.4 puan alan bu yapımın oyuncu kadrosunda ise Camilla Belle, Joo Won, Andreas Fronk, Sung-Jae Lee, Jeong Sori ve Kim Bo-Min gibi isimler bulunuyor.

Günün birinde tehlikeli bir virüs, dünyayı kasıp kavurmaktadır. Hızlı bir şekilde yayılmaya devam eden ve bulaşan insanları adeta mahveden bu virüse neyin sebep olduğu bir türlü bulunamamaktadır. İnsanların hareketlerini kontrol etmelerine bile engel olan bu virüs, aynı zamanda enfekte olan insanları şiddete yöneltmektedir. Virüsün enfekte ettiği insanların etrafına büyük bir tehlike saçtığının bilincinde olan yetkililer, bu virüsün bir an önce kontrol altına alınması gerektiğinin farkına varmıştır. DMZ ismi verilen bu virüse panzehir üretmeyi başaran Dr. Jung, neredeyse tüm Güney Kore’nin hayatını kurtarmıştır. Fakat virüsün başta Kuzey Kore olmak üzere diğer ülkelere yayılması, hala dünyayı büyük bir tehlikeye atmaktadır. Bunun üzerine uluslararası yardım çağrılarına kulak veren Dr. Jung, virüsün dünya genelinde son bulabilmesi için diğer ülkelere de yardım etmeye karar verir. 

Başta Kuzey Kore olmak üzere insanlara yardım edebilmek amacıyla yola çıkan Dr. Jung, bu iyi niyetli yolculuğun kendisine pahalıya patlayacağından henüz habersizdir. Yola çıkmasından kısa bir süre sonra Dr. Jung’dan hiçbir şekilde haber alamayan yetkililer, onun kaçırıldığını fark eder. Bunun ardından olayı araştıran CIA ajanları, kendisinin Carter olduğunu söyleyen bir adamın videosuna ulaşır. Geçmişini hatırlamayan ve kafasının içindeki çip tarafından yönlendirilen Carter’ı, son derece tehlikeli bir mücadele beklemektedir.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri