Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Canavarlar Ligi - Rumble

HD 5600 2021
Puanla:
5 / 10
1 1
Canavarlar Ligi
Fragmanı izle

Canavarlar Ligi - Rumble izle 2021. Dev canavarların ve insanların bir arada yaşadığı bir dünyada, canavarlar, canavar güreşi olarak bilinen popüler bir profesyonel güreş küresel sporunda rekabet eder ve her şehrin kendi canavar güreşçisi vardır. Küçük Stoker kasabası için mevcut güreşçiden sonra, köpekbalığına benzeyen Tentacular yeni dünya şampiyonu olur ve artık Stoker'ı temsil etmek istemediğini duyurur.

Kasaba halkına daha sonra yeni bir güreşçi bulamazlarsa kasabanın stadyumunu ve gelirini kaybedecekleri söylenir, bu da güreş meraklısı Winnie Coyle'u şehri için yeni bir canavar temsilcisi aramaya sevk eder. Yeraltı dövüşüne yönelir ve ünlü geç Stoker şampiyonu Rayburn'ün oğlunu "Steve" adı altında dövüşürken bulur.

Winnie maçına müdahale eder ve yeraltı arena işvereninin istediği gibi dalış yapmak yerine Steve'in kazanmasına neden olur. Steve, işvereni tarafından karşı karşıya gelir ve sahibine az önce kaybettiği parayı geri alamazsa tehdit edilir. Winnie, Steve'e Tentacular'la savaşması için onu eğiterek parayı almasına yardım edebileceğini söyler ve parayı kazanmanın başka bir yolu olmadığını fark eder, eğitim almayı kabul eder. Steve başlangıçta düzgün dövüşmeyi öğrenmekle ilgilenmez ve ilk maçını rakibinden kaçarak kazanır.

Daha sonra Winnie'ye Stoker'dan ayrıldığını çünkü herkesin onu babasının bir uzantısı olarak gördüğünü ve adının hakkını veremediğini söyler. Winne, Steve'in dans etmeyi sevdiğini öğrenir ve onu dans hareketleriyle eğitmeye karar verir. Ligde ilerlerken Tentacular, kendisinin ve menajerinin Stoker'ın stadyumunu satın aldıklarını ve onu yıkmak istediğini duyurur, çünkü Tentacular bunu kendisine her zaman Rayburn ile karşılaştırılacağını bir hatırlatma olarak görür.

Steve, yeraltı arena işverenine borcunu ödemeyi başarsa da, Winnie'ye yardım etmeye karar verir, Rayburn Jr. kimliğini ortaya çıkarır ve Tentacular'ı stadyum için bir maça davet eder.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri