Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
6 / 10
1 1
Cadılar Bayramı Öldürür
Fragmanı izle

Bir panik odasına kilitlendiği ve ateşe verildiği halde ölmemeyi başaran psikopat katil Michael Myers’ın cinayetlerine devam etmesini ve Laurie Strodes’in tekrar Michael Myers’a karşı savaş açmasını anlatan 4k formatındaki Cadılar Bayramı Öldürür, 2021 yapımı olup, korku ve gerilim kategorilerinde yer alan bir filmidir. 

Jamie Lee Curtis’in canlandırdığı Laurie Strodes, ölmek üzeredir. Kendisini öldürmek isteyen katil Michael Myers’ı, torunu ve kızının yardımı ile bodruma kilitleyen Laurie Strodes, evi de ateşe verir. Laurie Strodes, Michael Myers’ı bu şekilde öldüreceğini, bu şekilde de ölmekten kurtulacağını düşünür. Laurie Strodes, ağır yaraları yüzünden, evi ateşe verdikten dakikalar sonra hastaneye gider. Michael Myers ise yanmakta olan evde, yanarak ölmemek için elini çabuk tutmalıdır. Yanmakta olan evi söndürmek için aceleyle yola çıkan itfaiye erleri, eve ulaşmak üzeredir.

İtfaiye ekiplerinin eve doğru yol aldığını öğrenen Laurie Strodes, Michael Myers’ın tekrar serbest kalmasının endişesini yaşamaya başlar. İtfaiye ekipleri eve ulaşır, fakat hepsi Michael Myers tarafından öldürülür. İtfaiye erlerini öldürerek kaçmayı başaran Michael Myers, cinayetlerine devam etmeye başlar. İlk olarak yaşlı bir çifti öldüren Michael Myers, çocukluk travmalarında yer alan, çocukluğunu geçirdiği mahalleye doğru yol alır. Michael Myers, bu mahalledeki birçok insanı öldürmek ister.

Laurie Strodes, tedirgin ve ürkmüş bir şekilde hastaneden çıkar. Michael Myers’ın hala ölmediğini, dışarıda olduğunu ve cinayetlere devam ettiğini öğrenen Laurie Strodes, kendisinin de öldürülmesi gereken insanlar arasında olduğunu bilir. Michael Myers’ı öldürmek ve sonsuza kadar bu tehlikeden kurtulmak isteyen Laurie Strodes, psikopatın önceki saldırılarından kurtulmayı başaran insanlarla beraber bir ekip kurmayı da hızlı bir şekilde başarır. Laurie Strodes ve ekibi, Michael Myers’tan kurtulmak için elinden geleni yapacaktır...

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri