Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Buz Yolu - The Ice Road

HD 19408 2021
Puanla:
8 / 10
8 1
Buz Yolu
Fragmanı izle

Buz Yolu - The Ice Road izle 2021. Manitoba'daki bir madende meydana gelen patlamada 26 madenci mahsur kaldı. Mike McCann ve kardeşi Gurty, bir Irak Savaşı gazisi gelen acı TSSB ve afazi , Mike kadar kamyon şirketi için çalışma "gerizekalı" olarak Gurty atıfta başka şoförü yumruklar ve ikisi de ateş vardır.

Mike, Winnipeg'de ihtiyaç duyulan buzlu yol kamyoncularını duyar ve başvururlar. Başka bir kamyoncu olan Jim Goldenrod, madene kuyu başları teslim etmek için bir kurtarma görevine liderlik etmeyi kabul eder.

Tantoo adında genç bir kadınla birlikte McCann ve Gurty'yi işe alır. Ayrıca katılmak aktüerdirVarnay, madenin sahibi olan şirket olan Katka'nın sigorta risk değerlendirmesinden sorumlu. Dört kamyoncu arasında 200.000 dolar bölünecek ve herhangi biri ölürse hayatta kalanlar arasında yeniden dağıtılacak. Bu arada madenciler Katka yöneticileriyle iletişim kurarlar ve Katka Genel Müdürü Orak, adamları bir tünel patlatarak kurtarmayı planladıklarına dair bir mesaj iletir.

Ekip, madene üç kuyu ile ayrılıyor. Yolculuk sırasında Altın Başak'ın motoru ele geçirilir. Tamir etmeye çalışırken, karavanının altındaki buz kırılır ve bacağı sıkışır. Kaçamayacağını bilerek, Tantoo'yu kendisini kamyona bağlayan kayışı kesmeye ikna eder, boğulmasına neden olur, ancak diğer iki teçhizatı ve kuyubaşını kurtarır.

Hızla yaklaşan basınç dalgasından ve çatlayan buzdan kaçmak için kalan iki kamyon balık kuyruğu yapıp takla atarak basınç dalgasını durdurur. Varnay, Mike'ı Tantoo'yu Goldenrod'un teçhizatını sabote etmekle suçlamaya ikna eder, ancak Tantoo, kardeşi Cody'nin madenciler arasında olduğunu ortaya çıkarır. Onu sorgulamaya devam ettiklerinde, bir tabanca çıkarır, ancak Gurty onu silahsızlandırır ve bağlar.

Adamlar kamyonları düzelttikten sonra Varnay, Mike ve Gurty'yi teçhizatlarının arkasına kilitler. Varnay'ın Altın Başak'ın teçhizatını sabote eden ve Tantoo'yu bayıltan kişi olduğu ortaya çıktı. Mike'ın kamyonunu dinamitle donatır ve Tantoo ile uzaklaşır, ancak Mike ve Gurty karavandan kaçar ve patlamadan hemen önce dinamiti fırlatır. Varnay patlamayı uzaktan izliyor, Mike ve Gurty'nin öldüğüne inanıyor.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Tahabey

Bir oyuncunun her filmi kalite olur mu ? Olur .👍😊

10 Ay Önce
Film Reytingleri