Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Büyülü Dağlar
Fragmanı izle

Lex, Hollandalı çok ünlü ve başarılı bir yazardır. Romanlarındaki karakterlerin güçlü ve inatçı kişilikleri özellikle Lex’in hem okuyucularından hem de eleştirmenlerden hep olumlu tepkiler almasına neden olmuştur. Bu denli güçlü karakterler yaratan Lex ise gerçek yaşamında aynı güce ve inada sahip birisi değildir. Lex uzun bir süre önce sevdiği kadın olan Hannah’dan ayrılmıştır ve bu ayrılık Lex için giderek daha da acı verici bir hal almaya başlamıştır. Çünkü Lex bir türlü Hannah’ı unutmayı başaramamıştır. Bu yüzden de Lex, Hannah’ın ona yaşattığı bu acıları Hannah’a ya da yaşatmak istemektedir. 

Lex sürekli oalrak Hannah’yı arayıp rahatsız ettiği için Hannah artık Lex’den bıkmıştır. Ancak Lex son aradığında Hannah’ya eğer bir isteğini Kabul ederse onu bird aha rahatsız etmeyeceğine dair söz verir. Hannah ise bu yalana inanmak ister ve bu teklifi gönülsüz bir şekilde kabul eder. Lex’in eski sevgilisi olan Hannah’ya teklifi ise son bir defa da olsa karlarla kaplı dağ yollarında birlikte yürümeleridir. Sonrasında ise Hannah ve Lex yanlarında rehberleri Voyet ile birlikte büyülü bir dağ yürüyüşüne giderler. Hannah bu olayın son olduğunu düşünse de Lex’in, Hannah için çok daha karanlık planları vardır.

4k film formatıyla sizlere özel olarak hazırlamış olduğumuz bu gerilim dolu suç ve dram filmi Hollanda ve Polonya ortak yapımı bir filmdir. Magic Mountains ismiyle ekranlarınızda olacak filmde Urszula Antoniak filmin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlenmiştir. Marcin Dorocinski ile Hannah Hoekstra ve Maria Maj ve de Thomas Ryckewaert isimleri ise filmin başrol oyuncu kadrosunda yer almakta olan sanatçılardır. Lex’in yalan söylediğini ve kendisini asla unutamayacak olduğunu bile bile Hannah neden Lex’in bu tuhaf teklifini kabul etmiştir? Lex sevdiği kadın için nasıl bir intikam planı hazırlamıştır? Lex bu intikam planını yanlarında Voyet olmasına ragmen nasıl uygulamaya cesaret edecektir? Bu söz büyülü dağ yürüyüşünün sonunda bu dağlardan canlı olarak kim geriye dönmeyi başaracaktır? Lex gerçekten de aşkından yanıp tutuştuğu Hannah’ya zarar verecek midir?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Murat Arslan

Bunu film diye çekenin çekip yayınlayan in yayınlanan filmi sitede verenin taa a q zaman kaybi tamamen 

8 Ay Önce
Film Reytingleri