Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
3 / 10
1 1
Büyük Altın Tuğla
Fragmanı izle

Film Brian Petsos tarafından yazılan ve yönetilen eser, ABD yapımı olup komedi ve fantastik türündedir. 25 Şubat 2022 tarihinde vizyona giren Big Gold Brick filminde Lucy Hale, Emory Cohen, Megan Fox, Oscar Isaac, Andy Garcia, Leonidas Castrounis, Shiloh Fernandez, Tim Rock, Frederick Schmidt, Sergio Rizutto, Alys Crocker, Michael Benjamin ve Andy Yu gibi birçok oyuncu yer almaktadır.

4k formatlı filmde genç, acemi ve oldukça şakın bir yazarın, orta yaşlı zengin ve iki çocuklu bir adam olan Floyd Deveraux ondan hayatının kitabını çıkarması için biyografisini yazmasını ister. Oldukça sıradan bir hayatı olan Samuel sorumsuz ve son derece spontane takılan bir adamdır. Bir gece umursamaz bir şekilde sokakta uzun süre yürüdükten sonra otobüse biner ve içmenin etkisi ile de sarhoş bir şekilde devam eder. Otobüsten inip ıssız yolda yürümeye devam ederken çarpan araba ile yere düşer. Bu sırada arabayı süren adam durumunu kontrol etmek için yanına gelir. Yerde kanlar içinde yattığını görür ve ambulans ile hastaneye götürülür. Floyd, Samuel’i ziyarete gider ve uzun uzun konuştuktan sonra ona iş vermeye karar verir ve ondan hayatını yazmasını ister. 

Hastaneden çıkınca onu da yanına alarak evine götürür. Samuel oldukça gergin ve utangaç bir şekilde eve girer ve Floyd’un aile üyeleri ile tanışır. Ailedeki tüm üyeler birbirinden garip ve farklı karakterlere sahiptirler. Geldikleri vakit yemek vaktine denk gelmeleri ile birlikte masaya otururlar ve hepsi güler bir yüz ile onunla sohbet etmeye başlarlar. Aile gece Samuel’i evde ağırlar iken Samuel onun için ayrılan odada kalırken hala tereddüt ve gerginlik içindedir. Sonraki gün Floyd ile odasında sohbet ederler daha sonra onun ile dışarı çıkar ve yapılması gereken işleri hallederken Samuel onun yanında durur. Eve geldiğinde diğer aile üyeleri de onunla konuşmaya çalışmış yaşadığı kazanın etkisini atlamasının kolay olmayacağını onlarda farkındadır. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri