Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Bulutlar - Clouds

HD 156 2020
Puanla:
8 / 10
1 1
Bulutlar
Fragmanı izle

Zack Sobiech, müziğe tutkulu, yaşama hevesli bir lise öğrencisidir. Zack için her şey yolunda gitmektedir. Neşeli genç, âşık olduğu Amy’ye ona karşı olan duygularını açıklar. Zack hem hayatının aşkını bulmuştur hem de hayallerini gerçekleştirmek üzeredir. Derken Zack, nadir görülen bir kanser hastalığına yakalandığını ve sadece 6 ay ömrü kaldığını öğrenir. 

Clouds  isimli dublajı da yapılmış olan 4k filmde, Zack Sobiech, henüz liseye yeni başlamış birisidir. Zack, çocukluğundan beri bir müzisyen olmayı, hayranları karşısında şarkı söylemeyi hayal etmiştir. Günlerini müzik yapmakla ve düşünmekle geçiren Zack, okuldan birisine âşık olur. Zack, Amy adında birisine âşık olur ve ona karşı olan hislerini açıklamaya karar verir. Nihayet Zack cesaretini toplar ve Amy’ye ona âşık olduğunu söyler. Zack hayatının aşkını bulduğunu düşünmektedir. Zack’in bu toz pembe hayatı kısa süre içerisinde karanlığa gömülecektir. 

Zack, klişe ve toz pembe bir lise hayatı yaşarken, korkunç bir gerçeği öğrenir. Nadir görülen bir kanser çeşidinin bir sonraki kurbanı Zack Sobiech’tir. Bu kemik kanseri, Zack’in vücudunda çoktan yayılmıştır. Doktorlar, Zack’in en fazla 6 ay ömrü kaldığını söyler. Hayatının baharında olan Zack için bu gerçekleri kaldırmak oldukça zordur. Bir süre sonra Zack, liseyi bile bitirmeden öleceği gerçeği ile yüzleşir. Bu noktadan sonra Zack, kalan kısacık ömrünü nasıl geçireceğine karar verecektir. 

Zack, kalan kısacık ömrünü de uzun zamandır hayalini kurduğu bir şeyi yaparak geçirmek ister. Yetenekli Zack, çocukluğundan beri bir müzisyen olmayı hayal etmektedir. 6 ay sonra ölecek olmasını fırsat bilen Zack, bir an önce işe koyulur ve bir albüm yapar. Bu albüm kısa süre içerisinde oldukça dinlenir. Zack, artık dünya çapında bir fenomendir. Fakat bu ışıltılı günler, Zack’in 6 ay sonra ölecek olduğu gerçeğini değiştirmeyecektir. 

Zack Sobiech hayallerini bir bir yerine getirip, hiç olmadığı kadar mutlu bir hayat yaşarken, zaman akmaktadır. Bu sırada Jack, kalan kısacık zamanını kiminle geçireceğine karar vermekte zorlanır. Hayatının aşkı olduğunu düşündüğü Amy bir yana, Zack’in ailesi bir yanadır. Zack sevdiği kişilere vakit ayırmaya çalışırken, aynı zamanda çok az zamanı kaldığı için hayallerini de gerçekleştirmek istemektedir. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri