Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Buck Wild'ın Buz Devri Maceraları
Fragmanı izle

Crash ve Eddie isimli iki küçük sıçanın ablalarının sözünü dinlemeyip isyan etmeleri ve bulundukları güvenli ortamdan kaçmalarına neden olan olayları ve sonrasını anlatan The Ice Age Adventures of Buck Wild ismindeki 4k formatlı animasyon yapımda yönetmen koltuğundaki isim John C. Donkin’dir. Jim Hecth ve William Schifrin ve de Ray DeLaurentis isimleri ise Türkçe dublajlı animasyon yapımının senarist köşesini oluşturmaktalardır. Utkarsh Ambudkar, Sean Kenin, Jake Green isimleri ise animasyon yapımın seslendirme kadrosunda yer almaktadırlar. 

Ablaları Ellie’nin öğütlerinden ve onları sürekli uyarmasından sıkılan Crash ile Eddie sonunda akıllarına dahi gelmemesi gereken bir planı yürürlüğe koymaya karar verirler. Bu plan ise herkesi geride bırakmak ve özgür bir hayata kaçmaktır. Planlarına ara vermeden başlayan Crash ile Eddie için ilk zamanlar eğlenceli gibi geçse de sonrasında Crash ile Eddie kendilerini çok büyük ve derin bir mağarada buluverirler. Bu mağaradan onları kurtaran ise maceradan kaçmayan Buck’dır. Fakat ortada tuhaf bir şeyler vardır ve Crash ile Eddie kurtarılmalarına rağmen yeniden aynı mağarada beliriverirler.

Ablalarının sözünü dinlemediklerine ve evden kaçtıklarına pişman olan Crash ile Eddie yeniden Buck’ı karşılarında bulurlar. Buck ise bulundukları mağaranın özel bir mağara olduğunu anlatır ve bu mağaranın adının da Kayıp Dünya olduğunu söyler. Bunun üzerine heyecanlanan Crash ile Eddie bu mağarayı tanımak isterler ancak bundan önce ortada bir sorun vardır. Bu sorun ise dinozorlar tarafından yaratılan bir sorundur. Bu sorunun tam olarak ne olduğunu Buck’dan dinleyen Crash ile Eddie, Buck’ın bu sorunu çözmesinde ona yardım etmeye karar verirler. İşin aslı bu olay tam da Crash ile Eddie’nin aradığı türden bir olaydır. Çünkü bu sayede uzun zamandır istedikleri maceralara da Buck ile birlikte başlama fırsatı elde edeceklerdir. Her ne kadar küçük olsalar da Crash ile Eddie bu maceralara bir an önce başlamak ve heyecan dolu zamanlar geçirmek için sabırsızlanmaktalardır. Bakalım Crash ile Eddie sonunda aradıkları macerayı Buck ile birlikte yaşayabilecekler midir?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
mert

flim çok güzel ama sesler cok kötü eskisi daha iyi 

3 Ay Önce
Film Reytingleri