Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Boynuzlar - Antlers

HD 171 2021
Puanla:
7 / 10
1 1
Boynuzlar
Fragmanı izle

4k formatındaki Antlers’da, Oregon’da yer alan küçük bir kasabada, Frank Weaver bir metamfetamin laboratuvarında çalışmaktadır. Frank’in oğlu Lucas’ın garip ve ürkütücü davranışları, ortaokul öğretmeni Julia Meadows tarafından fark edilip araştırmaya başlanınca ortaya karanlık gerçekler satılır. Antlers (Boynuzlar) 2021 yapımı bir drama, korku ve gizem filmidir.

Scott Cooper’ın yönettiği filmin senaryo kısmında Henry Chaisson, Nick Antosca ve Scott Cooper yer alır. Filmin başrolünde yer alan Julia Meadows bir ortaokul öğretmenidir. Başrol Julia Meadows karakterini Keri Russell isimli oyuncu canlandırır. Julia, çocukluğunu travmalarla geçirmiş bir kişiliktir. Yıllar boyunca eğitim gördükten sonra bir ortaokul öğretmeni olan Julia, Oregon’da yer alan küçük bir kasabada öğretmen olarak çalışmaktadır. Oregon’daki bu kasaba, şehirden ve medeniyetten uzakta bir yerdir. Julia, öğrencilerini ve yaptıkları resimleri gözlemleyince, esrarengiz bir çizime rastlar.

Frank Weaver, Oregon’daki bu küçük kasabada, bir metamfetamin laboratuvarında çalışmaktadır.  Frank Weaver karakterini Scott Haze isimli oyuncu canlandırır. Frank ve suç ortağı bu laboratuvardayken, Frank’in 7 yaşındaki çocuğu Aiden dışarıda, kamyonda beklemektedir. Aiden karakterini Sawyer Jones isimli oyuncu canlandırır. Aiden babasının gelmesini beklerken, Frank ve suç ortağı görünmeyen bir yaratık tarafından  saldırıya uğrar. Bu olaydan 3 hafta sonra, Frank’in en büyük çocuğu olan Lucas Weaver ve kardeşi Aiden, kasabada dolaşarak, buldukları hayvanları eve götürmeden öldürerek vakit geçirmektedir. Lucas Weaver karakterini Jeremy. T. Thomas isimli oyuncu canlandırır. Lucas’ın öğretmeni Julia, Lucas’ın okuldaki davranışları ve çizimleri konusunda endişelenmeye başlar. Lucas, diğer öğrencilerden oldukça farklı davranmakta, çizimlerinde ise ürkütücü figürler çizmektedir. 

Öğretmen Julia, Lucas hakkında daha fazla bilgi toplamaya karar verir. Kendi çocukluğu sorunlu bir aile ve travmalarla geçmiş olan Julia, Lucas’ın da ailesi tarafından istismara uğradığını düşünmektedir. Lucas’ta kendi çocukluğunu gören öğretmen Julia, Lucas’ın aile hayatı hakkında bilgi almak için harekete geçer. Julia’ya bu araştırmasında kasabanın şerifi olarak görev yapan, aynı zamanda da Julia’nın erkek kardeşi olan Paul Meadows’ta yardım etmektedir. Paul Meadows karakterini Jesse Plemons isimli oyuncu canlandırmaktadır. Julia, Lucas’ın evini ziyaret eder ve tuhaf sesler duyar...

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri