Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Blacklight

HD 4800 2022
Puanla:
5 / 10
1 1
Blacklight
Fragmanı izle

Senaryosunu ve yönetmenliğini Mark Williams’ın üstlendiği Blacklight, 2022 yılında vizyona giren Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir aksiyon gerilim filmidir. 4k formatındaki filmde, kendisini hükümetin komploları içerisinde bulan bir FBI ajanın adını aklaması ve komploları ortaya çıkarabilmesi için verdiği mücadele konu alınıyor. Heyecan dolu aksiyon sahneleriyle izleyicilerin beğenisini toplayan filmin oyuncu kadrosunda ise Liam Neeson, Aidan Quinn, Taylor John Smith, Emmy Raver-Lampan, Claire van der Boom ve Yael Stone gibi isimler bulunuyor.

Washington D.C’de ırk eşitliği hakkında bir miting düzenleyen siyasi aktivist Sofia Flores, aynı günün akşamı evinin önünde bir araba kazası nedeniyle hayatını kaybeder. Bir Vietnam Savaşı gazisi olan Travis Block ise FBI direktörü Gabriel Robinson için resmiyet dışı çalışan ve yapılması zor olan işleri yapmaktadır. Travis her ne kadar emekli olup ailesiyle vakit geçirmeyi istese de, Robinson bu konuya pek de olumlu bakmamaktadır. Bir FBI Ajanı olan Dusty Crane’in peşinde olan Block, Crane’in; Flores’in ölümüyle ilgili bilgi sahibi olan gazeteci Mira Jones ile iletişim kurduğunu öğrenir. Crane’i, Jones’un ofisinde bulan Block, onu yakalamayı başaramaz ve Crane, Jones ile yeni bir buluşma ayarlar. Bu sefer Jones’u buluşma yerine kadar takip eden Block, yeniden Crane’i yakalamaya çalışır fakat Crane yeniden kaçmayı başarır.

Kaçmadan önce Crane, Block’a; Flores’ın, Robinson’un emriyle iki FBI Ajanı tarafından öldürüldüğünü söyler. Bu sırada Jones ile konuşan Block, Robinson’un; Flores’ın da içlerinde bulunduğu masum sivilleri öldüren çok gizli bir FBI programı olan Unity Operasyonu isimli bir girişim olduğunu öğrenir. Bunun ardından Block, Robinson ile yüzleşmeye karar verir ancak Robinson bunları reddeder. Bu sırada Jones’un editörü Drew, Crane’in gizemli ölümü hakkında bir hikaye yazdığı günün gecesi Crane ve Flores’ı öldüren iki FBI ajanı tarafından öldürülür ve Block’un ailesi ortadan kaybolur. Şimdi Block, ailesini kurtarıp Unity Operasyonu’nu deşifre edebilmek için Jones ile işbirliği yapacaktır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri