Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
6 / 10
1 1
Big Kill Kasabası
Fragmanı izle

Big Kill sıkı bir senaryonun başarılı bir yönetmen direktifliğinde çekilmiş olan bir tür macera ve aksiyon filmidir. Bu filmde altın madeni ile ünlü bir köyde yaşanacak olan bir avcı - altın kovalamacası yer alıyor. Filmin ismi ise bu köyden geliyor. Big Kill, diğer sakin ve ırak köylerden farklı birtakım özelliklerine sahip bir yerleşkedir. Bunun sebebi ise ciddi miktarda yoğun bir altın rezervinin üzerine kurulmuş olmasıdır. Tabi bu köyde yaşayan ve civarda bulunan insanlar bunun meyvesini fazlasıyla yiyecektir. Hatta köy dışı için de bu yorum fazlasıyla yerinde olacaktır çünkü burada yüklü miktardaki altın çıktığını bilen duyan herkes buraya akın etmeye başlamıştır. Hatta bu vesile ile bu küçücük köy adeta bir turistik ziyaret yeri haline de gelmiş ve son derece gelişime açılmıştır. 

Fakat günlerden bir gün yerlilerin başlarına gelecek olan bir felaket hepsini derinden yaralayacak ve de bu kasabanın önemini yitirmesine akabine ise ziyaretçi yağmurunun durmasına sebep olacaktır. Yoğun yağmur yağışının ardından kasabayı su basar ve tüm köy sular altında kalır. Bu da demek oluyordur ki artık bu altınların birçoğu birçok farklı yere dağılmış ve saçılmış durumdadır. Sonrasında ise köyün herhangi bir çekiciliği ve özelliği kalmaz. Ancak aradan geçen uzun yıllar sonrasında kasabaya gelecek olan kişi yıllar önce dağılmış olan bu altın rezervini bulma ümidi ile ise girişecektir. Bunlardan birisi ye Philadelphia kıyılarından gelen bir muhasebeci ve de iki kumar düşkünüdür. Peki farkında olmadan büyük ve tehlikeli bir maceraya atılan bu altın avcısı üçlü, amaçlarına ulaşmayı ve altınları ele geçirmeyi başarabilecekler midir?

Yönetmen Scott Martin öncülüğünde çekimleri yapılan filmin senaryosunu da yine Scott Martin kendisi yazmıştır. Amerika Birleşik Devletleri tarafından çekilen 4k film aksiyon ve gerilim türüne girmekle beraber izleyicilerden 5.3 IMDb puanı almıştır. Kays  Al-Atrakchi tarafından müzikleri tasarlanmış ve de çekim yeri Sante Fe, New Meksika, ABD olmuştur. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri