Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Beyaz Fil - White Elephant

HD 650 2022
Puanla:
4 / 10
1 1
Beyaz Fil
Fragmanı izle

White Elephant filminin yönetmenliğini Jesse V. Johnson senaryosu ise Jesse V. Johnson, Erik Martinez, Katharine McEwan’a aittir. ABD yapımı filmin türü aksiyon ve gerilim olup 3 Haziran 2022 tarihinde vizyona girmiştir. Filmde Bruce Wills, Lorenzo Antonucci, Lincoln Kahverengi, Eric Buarque, Lauren Buglioli, Josef Topu, Daniel Chung, Vadhir Debrez, gibi birçok oyuncu yer almaktadır.  

4k formatındaki filmde eskiden deniz infazcılığı yapan karıştığı mafya için istemeyerek de olsa zorla bir şekilde yardım etmek zorunda kalır. Bu iş onu oldukça zorlara ve vicdanı ve onuru da düşünerek karar vermek zorunda kalır. Tomi ve Jim karate hareketleri yaparken Jim Tomi’nin boynunu tutar ve birkaç saniye sonra onu bırakır. Tomi ellerine bakar ve titrediğini fark eder. Birlikte oturup geçmişte yaşadıkları hakkında konuşur ve atlatmaları gerektiğini düşünür. Tomi gece uykuya dalmaya başlamışken gelen ses ile irkilir ve hemen kalkar. Bu sırada dışarıda evin içine gizlice girmek için hazırlanan silahlı adamlar eve girmeye çalışırken, Tomi hemen eline silahını almış ve yavaş bir şekilde aşağı inmeye başlamıştır. Adamlar hızla evin etrafını çevirmeye başlamış kendisi de evin içinde dolanmaya başlamış ve kapıya yaklaşmaya başlarken anahtarın dönmeye başladığını görür. Aniden açılan kapı ile içeri giren adam konuşmasına bile izin vermeden silah ile hızla ateş etmeye başlar. Atışlarının hiçbir isabet etmemesi ile elindeki silah ile kafasına ateş eder. Arkadan gelen diğer adamı da yaraladıktan sonra evin içinde başka bir yöne doğru kaçar. Kapıdan çıkar ve ilk arabaya doğru hız kesmeden koşar çantayı alıp giderken adamlar arkasından ateş açmaya devam eder. 

Kovalamaca bahçede de sürerken karşısına çıkan her adamı vurur. Sabah olur, gece yapılan saldırıda yaralanan Kim yarasını dikkatli bir şekilde tedavi etmeye çalışır. Başarısız geçen görev sonrası acı ile yarasını sardıktan sonra Kim telefon konuşması yapar ve Arnold’dan yardım almaları gerektiğini söyler. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri