Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Benim Ölümüm
Fragmanı izle

29 Ekim 2021'de vizyona giren Death of Me, sürükleyici ve hızlı senaryosuyla dikkatleri üzerine toplamıştır. Darren Lynn Bousman yönetmen koltuğunda oturuyor ve korku, gizem ve gerilim türlerinde yer alan bu 4k filmde ise Ari Margolis, James Morler III, David Tish gibi isimler yer alır. Tayland'da çekilen bu Amerikan filmi; IMDB'den 4,4 gibi bir puan almıştır. Maggie Q ve Luke Hemsworth, Alex Essoe ve Kat Ingkarat, Kelly B. Jones ile Caledonia Burr ve Chatchawai Kamonsakpitak gibi isimlerin yer aldığı filmin ana konusu ise genç bir çifte odaklanmaktadır.

Genç bir çift, Christine (Maggie Q) ve Neil (Luke Hemsworth), bir gün dinlenmek için Tayland yakınlarındaki ıssız bir adaya tatil yapmaya karar verdiklerinde başlarına geleceklerden habersizdir Çift gayet sakin ve huzur dolu olan bu adaya geldiklerinde olacaklardan bir haber baş başa kalmış oldukları için gayet mutludur ve aralarındaki sorunları çözebileceklerini düşünürler.  Adaya geldikleri ilk günün ardından hava kararınca bir şeyler içmek amacı ile bir bara gittiklerinde sarhoşluktan ötürü kendilerini kaybetme noktasına gelirler.

Bir gece bir otel odasında uyanan çift, yaşadıkları karşısında şaşkına dönerler çünkü otel odası neredeyse harap ve Christine ve Neil ise bitik bir halde ölü gibi yatmaktadır. İkili neler olduğuna inanamaz. Onlara ne olduğunu hatırlayamayan ikili ne olduğunu öğrenmek için Neil'in kamerasından olanları öğrenmek ister. Ancak Neil'in kamerasındaki görüntüler her şeyden daha kötüdür. İkili adadaki barda gizemli ve ne olduğu bilinmeyen bir içki içtikten sonra ikiside oldukça garip şeyler yapmıştır. Bu onların yüzleşmek zorunda kaldığı sadece bir tehlikedir. Bundan daha büyük bir şey olarak adayı yok edebilecek bir güçte bir fırtına onların üzerine doğru gelmektedir. İkili içinde oldukları durumu bir şekilde sonuca ulaştırmalı bunu yaparken ise bir yandanda gelen fırtınadan kurtulmalıdır. Fakat bunu çözmeleri ve fırtınadan kaçmaları için sadece iki saat süreleri vardır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri