Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
8 / 10
1 1
Batman and Superman: Battle of the Super Sons
Fragmanı izle

Kısa süre içerisinde DC Comics’in en keyifli animasyonlarından biri olmayı başaran Battle of the Supersons, bu sefer asıl süperkahramanlarımız Batman ve Superman’a değil; onların süper çocuklarının hikayesini izleyicilerle buluşturuyor. 18 Ekim 2022 tarihinde sinemaseverlerin beğenisine sunulan yapımda, Superman’ın oğlu Jonathan Kent ve onun hevessiz ortağı Damian Wayne’in başından geçen maceralar konu alınıyor. Babalarına ait olan görevi bu sefer kendilerinin üstlenmeleri gerektiğini fark eden bu ikili, bir yandan babalarını kurtarmaya çalışırken; diğer yandan da gezegeni kurtarmaya çalışacak ve bunu yapabilmenin tek yolunun güçlerini birleştirmek olduğunu fark edeceklerdir. Yönetmenlik koltuğunda Matt Peters'in oturduğu bu macera dolu yapımın senaristliğini ise Jeremy Adams üstleniyor. Animasyon ve aksiyon türlerinde izleyicilerin karşısına çıkan ABD yapımı film, IMDB’den de 6.8 puan alıyor. 4k filmin seslendirmelerini ise Jack Griffo, Jack Dylan Grazer, Darin De Paul, Troy Baker ve Laure Bailey gibi isimler yapıyor.

11. doğum günü geldiğinde kendisinin süper güçleri olduğunu fark eden Jonathan Kent, kısa süre bu güçleri dünyayı yaklaşmakta olan kıyametten kurtarabilmek için kullanmak zorunda kalacaktır. Yarı Kriotonlu, yarı dünyalı olan Kent; kötü amaçları olan Starro isimli bir uzaylının gezegeni tehdit ettiğini gördüğünde, kısa süre sonra kendisini Süper Kahramanların ve Süper Kötü Adamların dünyasında bulur. Hayal ettiğinden çok daha fazla tehlikelerle dolu olan bu dünyada son derece önemli bir görev üstlenecek olan Jonathan Kent, aynı zamanda bu görevi gerçekleştirebilmek için yardıma ihtiyaç duyacaktır.

Her ne kadar isteksiz olsa da Damian Wayne ile birlik kuran Jonathan Kent, başlarda onunla anlaşmakta zorlansa da; pek de bir seçeneği olmadığının farkındadır. Artık babalarının yerlerini almaları gerektiğinin farkında olan Damian ve Jonathan, artık hem babalarını kurtarmaya; hem de bu sırada Starro’yu alt etmeye çalışacaklardır. Süper Oğullar takımını kuran bu iki genç süper kahraman, ilk görevlerinde dünyayı kurtarabilmek için zamana karşı kıyasıya bir mücadele verecektir.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri