Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Barbie Denizkızı Gücü
Fragmanı izle

Deniz kızlarının maceralarına ve heyecanlı bir biçimde yaşadıklarına sizlerde tanık olmak istemez misiniz? Bu efsanevi Barbie yapımında karadan uzak sualtı dünyasına dalış yapıyoruz ve Pacifia adında bir yeraltı dünyası inşa ediyoruz. Peki bu zorlu görevde en çok ihtiyacımız olan şey nedir? Tabii ki de deniz kızları! Bu animasyon filmde yer altı dünyasına dalış yapan Barbie kızları olan Brooklyn, Malibu, Skipper, Stacie ve Chelsea öncelikle Pacifia’yı inşa edebilmek adına deniz kızına dönüşürler. Bu yeraltı dünyasının inşası kolay olmayacaktır fakat yetenekli deniz kızları bununda üstesinden geleceklerdir.

Barbie yapımlarının vazgeçilemez kahramanı Isla bir gün beklenmedik şekilde deniz kızına dönüşen bu kızları yanına, denizin altına çağırır. Onları çağırma sebebi ise eşi benzeri olmayacak bir yarışma içindir. Bu yarışmadan galip gelecek olan deniz kızları artık denizin gücü adında Güç Bekçileri olabileceklerdir. Güç bekçileri denizleri her türlü olumsuzluklardan koruyan güç bekçileridir. İşte kızlar bu yarışmaya katıldıklarında yarışmacıların sadece kendileri olmadıklarını anlarlar. Bu yarışmaya oldukça fazla deniz kızı katılmıştır ve kızlar hepsiyle tanışır. Pacifia’yı savunmak sadece onların güçlerine kaldığında kötü varlıklardan korumak adına deniz kızları her şeyi yapacaklardır. Fakat bunun için deniz kızlarının önce hangi güç türüne sahip olduklarını anlamaları gerekir.

Bu 4k formatındaki animasyon türünde oldukça ses getirecek olan Barbie: Mermaid Power yapımı Türkçe dublaj seçeneği ile sitemizden izleyebilmenizin yanı sıra bu 4k formatlı film 1 Eylül 2022 tarihinde izleyicisi ile bir araya gelmiştir. Tam tamına 1 saat ve 5 dakika uzunlundaki bu macera dolu animasyon filminin IMDB puanı 6.2’dir. Filmin orijinal dilindeki seslendirme kadrosunda ise Joshua Blumhagen, Johnny Yong Bosch, Julia Bose, Hannah Cam, Tiana Camacho, Abbygale Chung gibi sanatçılar yer almaktadır. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri