Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Baltalı Kız - Girl

HD 9660 2020
Puanla:
9 / 10
4 1
Baltalı Kız
Fragmanı izle

Baltalı Kız i- Girl zle 2020. Sadece "Kız" olarak bilinen genç bir kadın, istismarcı babası CW James'i öldürmek amacıyla küçük memleketi Golden'a geri dönmek için bir otobüse biner ve babasının baltasını silah olarak getirir. Kız annesini arayıp babasının yazdığı mektubu okumasını ister, annesi mektubun annesini öldürmekle tehdit içerdiğini söyler.

Kız annesinden dönüş adresini ister ama annesi bilmesine gerek olmadığını söyler. Otobüs, Girl'ün otoyoldan küçük Golden kasabasına yürümesine izin vermek için durur. Yürürken, bir kasaba şerifi ona binmeyi teklif eder, ancak reddeder ve telefon rehberinde babasının adresini bulduğu ve bir içki içtiği ve Betty ile karşılaştığı barda durur.

Ancak evine vardığında, babasını zaten başka biri tarafından öldürülmüş olarak bulur. Çamaşırhanede “Charmer” adında bir adamla karşılaşır ve sohbet ederler. Kız önce endişelenir ama Charmer'a ısınır; gelişigüzel flört etmeye başlar ve hatta daha altı yaşındayken babasının ona nasıl ustalıkla balta atacağını öğrettiğinden bahseder.

Ancak Girl, Charmer'ın üzerinde CW'nin baş harfleri olan bir saat taktığını görünce, Charmer'ın katil olabileceğini düşündürür, Girl ona saldırır ve baltasıyla onu öldürmeye çalışır ama şerif gelir ve müdahale eder. Kız şerife Charmer'ın babasını öldürdüğünü söyler ve şerif Charmer ve Girl'ü arabasına getirir.

Ancak, şerif ve Charmer'ın aslında CW'nin cinayetinden sorumlu olduğu ve ikisinin "Kardeşler" adlı gruba ait olduğu ortaya çıktı. İkili, Girl'ün haberinin olmadığı parayı ve gizli mektubu öğrendi. ancak mektupla ilgili bilgileri açıklamayı reddediyorlar. İkisi daha sonra CW'nin evine gider ve Girl'ü kulübede bağlarlar. Şerif, Kız'a açılı taşlama ile tehdit ederek saklanan paranın nerede olduğunu sorar, ancak Kız ona paranın evin küvetinin altında olduğunu söyleyene kadar paranın nerede olduğunu bilmediğini iddia eder. Küveti kontrol ettiklerinde hiçbir şey bulamıyorlar. Kız kurtulmayı başarır ve kaçar.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri