Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Atrangi Re

HD 2286 2021
Puanla:
10 / 10
2 1
Atrangi Re
Fragmanı izle

Atrangi Re izle 2021. Rinku, uzun süreli erkek arkadaşıyla kaçmaya çalışırken Siwan Junction tren istasyonuna kaçarken, aile haydutları tarafından kovalanır . Vishu ve genel olarak MS olan arkadaşı Madhusudhan, şiddetli bir Rinku'nun onlara şişe fırlattığını görür. Eve getirilir ve anneannesi Dulhayen tarafından dövülür. Rinku amacını açıkladığında, Dulhayen, Rinku'nun dayısı, ikametgahı ne olursa olsun, onu uygun herhangi bir bekarla evlenmesini ister.

Rinku, düğününe hazırlanırken, MS'yi hedef olarak seçmelerine rağmen, Vishu'yu kaçırıp damat olarak getirdiklerinde, goonlar tarafından kısmen bilinçli hale getirilir. Vishu ve Rinku Yeni Delhi'ye giderler ve burada evliliği yalanlarlar: Vishu iki gün içinde nişanlısı Mandakini, halk arasında Mandy ile nişanlanır; ve Rinku erkek arkadaşı Sajjad ile Delhi'de buluşmak istiyor.

Kendi sözleriyle, Sajjad Güney Afrika'da çok yönlü bir performans sanatçısı ve 10 gün içinde ulaşacak. Rinku, Vishu ve arkadaşları Madurai'ye ulaşırAncak Mandy'nin nedimeleri, Rinku'ya evliliğin zoraki doğasını ortaya koyan trend bir video gösterir ve iptal edilir, ancak evlilik resmi hale gelmiştir. Delhi'ye geri dönerler, burada Mandy ile son ayrılığından dolayı kalbi kırılan Vishu, Rinku'ya karşı hisler geliştirir, ancak o, Sajjad'ın bir file binerek döndüğünü söyler. MS, Sajjad'ın hayali olduğu ve Rinku'nun akıl hastası olduğu sonucuna varmak için Rinku ile görüşür. Vishu, Sajjad ile kaçmadan önce Rinku ile boşandığını ilan eder.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri