Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Aşk Budur - That's Amor

HD 480 2022
Puanla:
6 / 10
1 1
Aşk Budur
Fragmanı izle

İlişkisi ve işi bir günde çöken Sofia, annesinin yanında yaşamaya başlar. Annesi, Sofia’nın kafasını dağıtması için, bir aşçılık kursuna gitmesine karar verir. Bir İspanyol restoranında Sofia ders alırken, büyüleyici ve nazik şef Matías ile tanışacaktır. Sofia’nın hayatı bugünden sonra yeniden başlayacaktır. That's Amor (Aşk Budur) 4k formatlı ve 2022 yapımı bir komedi ve romantik filmidir.

Sofia, işinden oldukça memnundur. Fakat bir gün Sofia, bir süredir çalıştığı işinden kovulur. Bu, Sofia’nın kurduğu düzeninin kökten çatırdamasına yol açar. Sofia, işten kovulduğu gün, aynı zamanda başka bir yıkım da yaşar. Halihazırda işten kovulduğu gerçeğini sindirmekte olan Sofia, bir süredir beraber olduğu erkek arkadaşını kendisini aldatırken yakalar. Sofia için bugün oldukça kötü gitmektedir. Zira bir gün içerisinde hem işini kaybetmiş hem de tam güven duyduğu erkek arkadaşının kendisini aldattığına şahitlik etmiştir. Sofia’ya göre bugün daha kötü gidemezdi. Fakat dakikalar geçtikçe talihsizlikler Sofia’yı bulmaya devam eder. 

Sofia, işini ve ilişkisini kaybettiği bugünde, bir de bileğini kırmayı başarır. Oldukça kötü bir durumda olan Sofia, ne yapacağını bilemese de bugünü bir şekilde atlatır. Sofia, bir işi olmadığı için tekrar annesi ile yaşamaya başlar. Genç kadın annesinin evine taşınır. Sofia’nın annesi, kızının bu kötü durumunu görmekte ve onu iyi hissettirmek için her şeyi yapmaktadır. Annesi, Sofia’nın daha fazla üzülmemesi için onu meşgul tutmaya çalışmaktadır. Sofia’nın annesi, kızını bir aşçılık kursuna yazdırmaktır. 

Sofia, annesinin ısrarı ile El Corazon adında bir İspanyol restoranında aşçılık dersleri almaya başlar. Bir süre boyunca derslere devam eden Sofia, bu restoranda çalışan Matías’ı fark eder. Matías, oldukça çekici, yetenekli ve büyüleyici bir şeftir. Sofia onu gördüğü ilk andan itibaren Matías’a ilgi duymaya başlar. Sofia ve Matías zamanla yakınlaşmaya ve samimi bir ilişki geliştirmeye başlar. Sofia’nın bir günde yerle bir olan hayatı, Matías ile tanışması sonrasında tekrar yavaş yavaş yolunu bulmakta ve mükemmel bir hal almaktadır... 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri