Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Antim - The Final Truth

HD 15564 2021
Puanla:
8 / 10
6 1
Antim - The Final Truth
Fragmanı izle

Antim - The Final Truth izle 2021. Film, Rajveer'in arazisini satmak zorunda kaldığı ve kendi topraklarında bir çiftlik işçisi olarak çalıştığı sıradan bir çiftçinin hayatının hikayesini anlatması ile başlıyor . Böyle bir hikaye, bir çiftçinin oğlu olan Rahulya'nın hikayesidir. Babası da arazisini satmıştı ve kendi arazisinde bekçi olarak yaşıyor.

Bir gün, ev sahibi Rahulya'nın babasını döver ve bıkmış Rahul, arazisini geri alacağına meydan okur. Kısa süre sonra ailesi, her iki baba-oğul ikilisinin bir sebze pazarında hamal olarak çalıştığı Pune'a geçer . Bir gün, yerel serseriler yaşlı bir adamdan zorla para alırken, Rahulya onları döver ve hapse girer.

Orada, yerel MLA ile güçlü bir gangster olan Nanya ile tanışır.'in desteği. Rahulya, hapisten çıktıktan sonra Nanya ile el ele verir. Bu sırada çaycı olan Manda'ya da aşık olur. Rahulya, yanlışlıkla Belediye Başkanını öldürdükten sonra adını kazanır ve Nanya, cinayeti orada bulunan insanlardan sahte tanıklıklarla intihar olarak üreterek onu tekrar kurtarır.

Rahulya, yeni ünü ile sebze satıcılarının sorunlarını, ürünlerini mevcut fiyatlarından daha fazla alacağına söz vererek çözmeye koyulur. Satıcılar tarafından takdir edilse de babası onu reddeder. Yakında, Rahulya Nanya'nın çetesinin önde gelen bir üyesidir. Bir gün, Pitya ve Daya Nanya'ya Rahulya'nın öğretmeninin ( masterji) sahip olduğu araziyi ilhak etmediklerini şikayet ederler.

Rahulya hem kendi şahsi hesabını verir hem de ailesinin gözü önünde onu vurarak ülkeyi ilhak eder. Nanya, masterji üreterek onu tekrar kurtardıKatil olarak amcası. Şimdiye kadar, Rahulya ailesi tarafından tamamen reddedildi ve evinden atıldı. Manda, Rahul'dan endişe duysa da, Rahul'un masum olduğuna inanır. Bir gün Nanya, Rahulya'yı doğum günü partisine davet eder.

Hikayenin bir cilvesi olarak Rahulya, yerel MLA'nın sözü üzerine parti gecesinde onu öldürür. Bölge polisi SI Rajveer Singh, cinayete tanık olur ve fiziksel bir arbededen sonra Rahulya'yı parmaklıklar ardına koyar. Birkaç ay sonra kefaletle çıkıyor.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Deniz

Hayatta ders alinacak filmlerden bir tanesi, guzel bir film, izlenmesini tavsiye ederim, herkesin eline yuregine saglik,,

1 Yıl Önce
Cevapla -3
Film Reytingleri