Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Annaatthe

HD 1063 2021
Puanla:
5 / 10
1 1
Annaatthe
Fragmanı izle

Annaatthe izle 2021. Kaalaiyan bir köy başkanıdırsadece iyiliğe ve ahlaki adalete boyun eğer. Bu idealler, onu korkuyla yönetmeyi seçen rakip bir köy lideri olan Nattadurai ile çatışmaya götürür. Nattadurai yaşlı bir adamdan zorla arazi almaya çalıştığında, davasını savunması için avukat Pattamal'ı tutar. Kaalaiyan ona gerçeği açıklar ve Pattamal'ın kasıtlı olarak davayı reddetmesine yol açar.

Komşu bir köydeki bir tapınakta Nattadurai, bazı adamlarıyla Kaalaiyaan'a saldırmaya çalışır, ancak hepsi dövülür. Nattadurai savaşa kendisi katılır, ancak Kaalaiyan, Nattadurai'nin ailesinin önünde ona saldırmayı reddedince fikrini değiştirir. Kalaiyan'ın dünyası, ebeveynleri öldükten sonra kendi yetiştirmek zorunda olduğu kız kardeşi Thanga Meenatchi'nin etrafında döner.

Kuzeydeki eğitimini tamamladıktan sonra eve döndüğünde, ailelerinin bazı üyeleri Meenatchi'yi evlenme zamanının geldiğini düşünüyor. ve aynı şeyi Kaalaiyaan'a iletirler. Öneriden emin olmadığı için bu fikir hakkında kız kardeşine danışır ve kız kardeşi ona kendisi için en önemli olanın kendi kararı olduğunu söyler. Kaalaiyan başlangıçta uygun bir damat bulmakta zorlanır, ancak sonunda Meenatchi'nin Nattadurai'nin küçük erkek kardeşiyle evlenmesine izin verir.

Düğün günü Meenatchi kaybolur, bu yüzden Kaalaiyan tüm kırsalı aramak için adamlar gönderir. Sonunda Meenatchi'yi bir trende, öğrenimi sırasında tanıştığı bir çocukla kaçmaya çalışırken bulurlar. Ailesinin itibarını kurtarma ihtiyacı ile kız kardeşine olan sevgisi arasında kalan Kaalaiyan, sonunda Meenatchi'nin gitmesine izin verir. Anlayışlı bir Nattadurai barışçıl bir şekilde ayrılır ve Kaalaiyan akrabalarından gelen namus cinayeti taleplerini savuşturur . Meenatchi Kalküta'ya geçtiKaalaiyan ile temasını kaybettiği kocasıyla. Onun iyiliği için endişelenen Kaalaiyan ve Pattamal, onu bulmak için Kalküta'ya gider. Kaalaiyan, Meenatchi'nin ciddi sorunlar yaşadığını öğrendiğinde yanlışlıkla onu gizlice dinler ve mutlu ve finansal olarak güvende olmadığı sürece kardeşiyle iletişim kuramaz.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri