Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Angèle

HD 3695 2021
Puanla:
6 / 10
1 1
Angèle
Fragmanı izle

Angèle izle. Saf genç bir kadın olan Angèle, pezevenk olduğu ortaya çıkan kurnaz bir adam tarafından baştan çıkarıldıktan sonra büyüdüğü çiftliği terk eder. Dürüst ve yakışıklı bir çiftlik çalışanı olan Albin, onun gitmesini engellemeye çalışır, ancak manipüle edici pezevenk Louis tarafından büyülendiğinden başarılı olamaz.

Marsilya'da sokak fahişesi olur ve hüzünlü bir hayat sürer. İşleri daha da kötüleştirmek için, bir çocuğu var. Nazik bir arkadaşı, çocuksu ve görünüşe göre zihinsel olarak biraz gelişmemiş Saturnin, beklenmedik bir bilgi sayesinde onu bulur. Onu nazik annesinin yanına geri getirir ama kadının babası Clarius olanlardan o kadar utanır ki onu bir mahzene kilitler ve saklar.

Tüfeğiyle gelen herkesi tehdit ediyor. Angèle'e hâlâ aşık olan ve bir gün geri döneceğini uman Albin, çiftliğin yakınında, daha yaşlı, nazik ve yardımsever bir arkadaş olan Amédée ile birlikte çalışır. Bazı zorluklardan sonra Amédée, Angèle'in annesi tarafından desteklenerek ve hepsinden önemlisi Clarius'un uzun süre dinlenmeye ve bakıma ihtiyacı olan kötü bir kol nedeniyle çalışamaması nedeniyle Clarius'un çiftliğinde çalışmayı başarır. İlk başta, Amédée Angèle'in hala uzakta olduğuna inanıyor ve bunu ona söyleyerek Albin'i hayal kırıklığına uğratması gerekiyor. Ancak fırtınalı ve yağmurlu bir gecede, mahzeni su basma tehlikesiyle karşı karşıya olan Amédée, mahzenden çıkarken onu görür. Kızı akıllıca serbest bırakan ve elini istediğinde kabul edilen Albin'e söyler.

Albin, Clarius'la konuşmak ve geleneksel şekilde kızın elini istemek için Clarius'un çiftliğine geri döner. Albin'den etkilenen Clarius, sonunda pes eder ve kızını, her şeyin sonunda affedildiğini simgeleyen mutfak masasındaki her zamanki sandalyesine oturmaya davet eder.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri