Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
4 / 10
1 1
Amerikan Kuşatması
Fragmanı izle

Erik Vasquez, bir uyuşturucu kartel topluluğu ile iş yapmak ister. Roberto ve Juan kardeşler ile anlaşan Erik, bir süre sonra anlaşmazlıklar yaşamaya başlar. Pahalı bir doktor, bir çete tarafından kaçırılır. American Siege (Amerikan Kuşatması) 2021 yapımı bir aksiyon ve gerilim filmidir.

4k formatlı filmde Roy Lambert, hapis cezasına çarptırılır. Bu ceza 10 yıl sürecektir. Roy’un hapse girmesinin nedeni, Charles Rutledge’i yumruklamasıdır. Charles, Georgia kasabasını yöneten, güçlü, varlıklı ve nüfuzlu bir kişidir. Roy’un, Charles’a attığı yumruk yanına kalmaz ve 10 yılına mal olur. Bu sırada kız arkadaşı Brigit Baker ile birlikte olan Roy, sevgilisinden ayrılmak zorunda kalır. Roy parmaklıklar ardında 10 sene geçirir ve nihayet cezası biter. Dışarı çıkan Roy’un ilk işi, kız arkadaşı Brigit’i bulmaktır. 

Roy, Grace ve Toby ile iletişime geçer. Toby ve Grace kardeştir. Roy’un 10 yıl önceki kız arkadaşı Brigit Baker ise, Toby ve Grace’in ablasıdır. Üçlü, araştırmalar sonrasında, Brigit’i son gören kişinin, doktor Keats olduğunu öğrenir. Dr. Keats, Georgia kasabasında bilinen, pahalı ve başarılı bir doktordur. Grace, Toby ve Roy, Keats’i kaçırmaya ve Brigit’in nerede olduğunu öğrenmeye karar verir.

Keats’ın kaçırılması kasabada yankı uyandırır. Kasabanın şerifi olan Ben Watts ve Charles Rutledge’in oğlu olan Kyle Rutledge, olaya dahil olur ve Rob ile diğerlerini durdurmaya karar verir. Kaos patlak vermeden, Kyle, ileriye gider ve askeri takımını işin içine sokar. Bu ekip, Silas tarafından yönetilmektedir. Silas, kötü niyetli, gözü pek ve başarılı bir liderdir. 

Amerikan Kuşatması filminin yönetmenliğini Edward Drake üstlenir. Edward Drake senaryo kısmında da Corey Large ile iş birliğine gider. Başrol karakteri olan Ben Watts’ı Bruce Wills isimli oyuncu canlandırır. 10 yıllık hapis cezasına çarptırılan Roy Lambert rolünü Rob Gough üstlenir. Roy’un yardım aldığı kardeşlerden birisi olan Grace’i Anna Hindman, Toby’yi ise Johann Urb canlandırır. Roy’un hapse girmesine sebep olan Charles’ın oğlu Kyle’ı, Trecor Gretzky oynar. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri