Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Amerikan Gecesi
Fragmanı izle

John Kaplan bir sanat tüccarıdır. Ortaya konulan sanat eserlerinin satışı ile ilgilenip bu şekilde hayatını kazanıyordur. Michael Rubino ise mafya dünyasının ileri gelenlerinden biridir ve bir liderdir. İkilide New York’un karanlık tarafında para, sanat, güç ve aşk için savaşan kişilerdir. Tabii sanat kavramı biraz görecelidir. New York’ta artık sanat çok farklı boyutlara taşınmıştır. Michael Rubino’nun babası hayatını kaybetmiştir ve ondan sonra yerine geçecek kişi Michael’dan başkası değildir. Michael babasının yerine geçerken onun bıraktığı koskoca bir dünyayı ve serveti de beraberinde kendisine alıyordur. Her şey usulünce halledilmiştir.

Michael artık büyük bir servetin sahibidir. Ama servetin içinde eksik olan bir şey vardır; pembe Marilyn tablosu. Pembe Marilyn tablosu Michael’ın babasının en değerli eserlerinden birisidir. Parça aileden kalan bir yadigardır. Ama şimdi ortada yoktur. Bir araştırma ile öğrenilir ki tablo karaborsa iş yapanların eline geçmiştir ve tabloyu bu şekilde büyük bir miktara satmaya kalkacaklardır. Michael istese tabloyu bu şekilde satın alabilecek güce sahiptir. Ama bu hiç de güvenli bir iş değildir. Çünkü karaborsada işler bu şekilde yürütülmemektedir. Adamların parayı aldıktan sonra ortadan kaybolma gibi bir ihtimalleri vardır ki bu hiç Michael’ın istediği bir şey değildir. Ama Michael ne olursa olsun tabloyu istiyordur ve onu alana kadar da durmayacaktır. Bunu kafasına koymuştur. Peki Mafyanın başındaki Michael Rubino ile John Kaplan ne şekilde birleşecekler?

İtalyan yapımı American Night aksiyon ve gerilim türünde bir yapımdır. 1 Ekim 2021 tarihinde vizyona girmiştir. 2 saat 3 dakikalık filmin 4.6 değerinde IMDB puanı vardır. 1 adaylığı bulunan 4k filmin yönetmeni ve senaristi Alessio Jim Della Valle’dir. Dili İngilizce olan filmin Türkçe dublaj seçeneği Amerikan Gecesi ismiyle yerini almıştır. Filmin oyuncu kadrosunda izlediğimiz oyuncular arasında Jonathan Rhys Meyers, Emile Hirsch, Paz Vega, Jeremy Piven ve daha fazlası yer almaktadır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri