Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Amatörler Gecesi
Fragmanı izle

Filmin merkezinde Guy Carter isminde bir babanın yer aldığı bu yapım masum bir işe kalkışan babanın başından geçen heyecan dolu bir geceyi ve ardında olanları anlatmaktadır. 4k film formatı ile yayına girmiş bu film asıl mesleği mimarlık olan Guy’ı merkezinde tutarken Guy şimdilerde işsiz bir adamdır. Fakat bu böyle kalamaz çünkü oldukça kısa bir süre sonra Guy’ın biricik karısı ilk çocuklarını dünyaya getirecektir. Bu yüzden Guy iş bulmalıdır. Daha sonra Guy’ın karısı olaya el atar ve Guy için bir şöförlük işine başvuru yapar. Fakat iş bilindiği gibi değildir ve Guy işe kabul edildiğinde başına geleceklerden haberi yoktur.

Vizyona girişi tarihi 5 Ağustos 2016 olan bu komedi türündeki Amatörler Gecesi

yapımının yönetmenlik koltuğunda Lisa Addario ve Joe Syracuse oturmaktayken senaristliği ise yine Lisa Addario ve Joe Syracuse üstlenmiştir. Komedi türündeki bu yapım IMDB sitesinden 5.1 puan almıştır ve oyuncu kadrosu ise Ashley Tisdale, Bria L. Murphy, Jenny Mollen, Jason Biggs, Janet Montgomery ve Steven Weber yer almaktadır.

Filmde Guy aslında oldukça yetenekli bir mimardır fakat şu sıralar hem işsiz hem de bölümün doktorasını yapmakla meşguldür. Fakat karısı ilk çocuklarına hamileyken Guy’ın acilen bir iş bulması gerekmektedir. Karısı Anne’nin önerileri doğrultusunda Guy bir şöförlük işine başvurur ve kabul edilir. Guy’ın bu yeni işi ise Nikki adında bir hayat kadınına şoförlük yapmaktır. Guy bir gün oldukça lüks otellerin birinde işvereni Nikki ve onun çılgın arkadaşlarından oluşan bir ekiple kendini hiç bilmediği ortamlarda bulurken olayın devamında ise Guy kendini Nikki ile polisten kaçarken bulur. Kendini bilmediği ortamlarda bulan Nikki şimdi ne yapacak? Bu yaşananlara karısı Anne ne tepki verecek?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri