Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
10 / 10
3 1
Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma
Fragmanı izle

Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma - The Twilight Saga: Eclipse izle 2010. Uzak olmayan Forks Seattle, yılında Victoria saldırır Riley Biers o onu intikam almak için onunla yenidoğanların bir ordu oluşturmak için başlanması için Edward Cullen onun gerçek aşkı James öldürmek için. Forks'ta Edward ve Bella Swan ölümsüz bir vampir olmanın zorluklarını tartışıyorlar.

On sekiz yaşında, Edward'ın vampir olduğu yaştan bir yaş büyük olan Bella, Edward'ın evlenene kadar onu vampire dönüştürmeyi reddetmesine rağmen, bu kadar genç yaşta evlenme fikrine karşı duyduğu nefreti ifade eder. aksi takdirde kaçıracağı çeşitli insan deneyimleri olur. Charlie Swan ikenRiley Biers'ın ortadan kaybolmasını araştırırken Edward, kaybolmasının yeni doğan vampirlerden kaynaklandığından şüphelenir.

Edward onun güvenliğinden korkmasına rağmen, Bella Jacob Black ve kurt adam sürüsünün geri kalanının ona asla zarar vermeyeceği konusunda ısrar eder , ancak Edward hala ikna olmamıştır. Bella, Jacob'ı görmek için La Push'a gider ve zarar görmeden eve döner.

Jacob, ziyaretlerinden birinde Bella'ya aşık olduğunu itiraf eder ve onu istemeden zorla öper. Öfkeli, ona yumruk atıyor ve elini burkuyor ve Edward daha sonra, Bella'ya onun rızası olmadan bir daha dokunursa Jacob'ı tehdit ediyor ve ona Bella'nın ona rıza vermesini beklemesini söylüyor. Bella, Jacob ve sürü üyelerinin mezuniyet partisine davetlerini bile iptal eder, ancak Jacob davranışı için özür dilediğinde onu affeder.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri