Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
365 Gün: Bugün
Fragmanı izle

Laura, kendisini kaçıran Massimo’ya âşık olur, iki genç evlenir. Laura, ilk bebeğini bir kaza sonucu kaybeder. Bir balayına giden Laura ve Massimo’nun aşkı, Laura’nın aile bağları ve Laura’dan hoşlanan bir adam ile tehlikeye girer. Laura ve Massimo her zamanki gibi, beraber olmak için çaba göstermek zorunda kalır. 2022 yapımı 4k formatlı bu drama ve romantizm filminde erotizmin dorukları, insan ilişkilerinin karmaşıklığı ile karıştırılır. 

2020 yılında yayınlanan filmin devamı olan 365 Days: This Day (365 Gün: Bugün) filmi Laura ve Massimo’nun çalkantılı ilişkisine ışık tutar. Birinci filmde Massimo, Laura’dan ilk görüşte etkilenmiştir ve âşık olmuştu. Yıllar boyunca Laura’yı arayan Massimo, Laura’yı bulduğunda ise kaçırmıştı. Massimo, Laura’nın kendisine âşık olması için 365 gün tanımıştı ve Laura’da âşık olmuştu. 2022 yılında yayınlanan bu film, Laura ve Massimo’nun ilişkisinin göğüslemek zorunda kaldığı yeni zorluklara ışık tutuyor. 

Massimo, Laura’ya evlenme teklifi eder. Laura bu teklifi kabul eder. Laura, hamile kalır ve ilk çocuğunu da birinci filmin en yoğun sahnelerinden birinde kaybeder. Laura ve Massimo bir düğün yapar ve balayına çıkar. İlişkilerini sıradan bir zemine yatırdıklarını düşünen Laura ve Massimo, yepyeni zorluklarla başa çıkmak zorunda kalacaktır. 

Don Massimo karakterini Michele Morrone isimli oyuncu canlandırır. Laura Biel karakterine Anna Maria Sieklucka adındaki oyuncu hayat vermekte. Laura’nın yakın arkadaşı Olga karakterini Magdalena Lampraska isimli oyunu canlandırır. Don Massimo’nun iş arkadaşı Domenico karakterini Otar Saralidze isimli oyuncu canlandırır. Filmin yönetmenliğini birinci filmde de olduğu gibi Barbara Bialowas ve de Tomasz Mandes isimli iki yönetmen üstlenir. Filmin senaryo kısmında ise Blanka Lipinska, Tomasz Mandes ve de Mojca Tirs yer alır. Filmin yapımcılığını hem yönetmen hem de senaryo kısmında yer alan Tomasz Mandes üstlenir. Filmin ses departmanında Krzysztof Klimko, Rafal Lenart ve de Marcin Matlak yer alır. Filmin yapımını Ekipa, Future Space, Netflix, Next Film ve TVN şirketleri üstlenir. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri