Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

365 Gün - 365 dni

HD 351 2020
Puanla:
3 / 10
1 1
365 Gün
Fragmanı izle

Hem 4k formatı hem de Türkçe dublajı ile hazırladığımız 365 Days filminde Massimo, tutkuyla âşık olduğu Laura’yı yıllar sonra bulur ve kaçırır. Massimo’nun amacı, 365 gün içerisinde Laura’yı kendisine aşık etmektir. Massimo’nun şehirden izole villasında 365 gün geçerken, Massimo’nun geçmişi ve mesleği, Laura ile olan ilişkisini tehdit etmeye başlar. 

Massimo, bir Sicilya Mafyası ailesinin üyesidir. Babası ve ailenin geri kalanı ile çeşitli kriminal faaliyetlerde bulunan Massimo, kara para aklamak konusunda da tecrübelidir. Massimo’nun ailesi, kara para aklayan suçlularla bir görüşme yapmaktadır. Bu görüşme sırasında Massimo, bir sahilde duran Laura’ya dikkat kesilir.

Massimo, Laura’ya yeterince bakamadan, mafya ailesi ve kara para aklayıcılar arasında bir tartışma başlar. Kısa süre içerisinde silahlı bir çatışmaya dönüşen bu tartışma birçok kişinin yaralanmasına yol açar. Massimo ve babası vurulur. Massimo hayatta kalmayı başarsa da babası hayatını kaybeder. 

Bu olay yaşandıktan beş yıl sonra, Massimo, ölen babasının yerini almıştır. Bu genç artık mafya ailesinin yeni lideridir. Massimo’nun beş yıl önce sahilde gördüğü Laura Biel ise Varşova’da yaşamaktadır. Laura, sevgilisi ile olan toksik ilişkisini bitirmek istemekte, sorun yaşamaktadır. Laura, sevgilisi Martin ile olan ilişkisine artık katlanamamaktadır. Laura, sevgilisi Martin ve en yakın arkadaşı Olga ile, İtalya’da, 29. yaş gününü kutlamaktadır. Fakat bu kutlama devam ederken, Martin, Laura’ya sormadan Etna’ya gider. Bunun üzerine Laura, bir yürüyüşe çıkar.

Laura yürüyüş yaparken, Massimo ile karşılaşır. Laura, Massimo’yu tanımasa da Massimo, aradan geçen beş yıl boyunca Laura’yı aramıştır. Massimo, Laura’yı kaçırır ve villasına getirir. Massimo, Laura’nın kendisine âşık olması için kendisine 365 gün vereceğini söyler. Bu 365 günü beraber geçirecek olan Laura ve Massimo, ilişkilerini yürütebilmek için çeşitli çabalara girmek zorunda kalacaktır. Laura’nın, Massimo ile bir ilişki geliştirme amacı yoktur. Massimo, istemediği takdirde Laura ile ilişkiye girmeyeceğini açık bir şekilde belirtir. 

Laura, Massimo ile ilişki yaşamayı reddettiğinde, Massimo, Laura’yı etkilemek için çeşitli yöntemler denemeye başlar. Massimo, erotizmin doruklarında, Laura’yı etkilemek ve kendisine aşık etmek için elinden geleni yapacaktır. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri